لینک

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، پس از بررسی دقیق ومشاوره با کارشناسان متخصص، شهرداری قائم شهراقدام به ایجاد رفیوژ در خیابان کوچکسرا نمود.

 

 مهندس رحیمی شهردار قائم شهر دراین خصوص اظهار داشت: نصب رفیوژ در خیابان کوچکسرا با توجه به حجم بالای تردد و ترافیک منطقه بسیار موثر در رفع این مشکل خواهد بود. از مزایای این پروژه می­توان به نکاتی همچون جلوگیری از پارک دوبل، جلوگیری از سبقتهای غیر مجاز ، جلوگیری از دور زدن های خطرناک و ناگهانی، افزایش سرانه فضای سبز، ایجاد مبلمان شهری، روان شدن ترافیک ، نصب و ایجاد المان های مذهبی و فرهنگی ، نصب تیرهای روشنایی برای زیباسازی منطقه وهمچنین باعث ایجاد ارزش افزوده برای این منطقه خواهد شد ، نام برد . وی افزود که در فاز نخست ابعاد رفیوژ به مقدار 800 متر طول و عرض 70 سانتی متر نصب و اجراد شده است و در فاز دوم به مقدار 1000 متر طول با عرض 70 سانتی متر در حال نصب و اجرا می باشد، همچنین مهندس رحیمی از صبر و تحمل اهالی این منطقه در پیشبرد این پروژه تقدیر و تشکر نمودند.

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

5

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

9

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group