لینک

 حضرت آیت الله معلمی خطیب جمعه قائم شهر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به جریان خصوصی سازی در کشور و مشکلات متعددی که در این بخش وجود دارد اشاره کرد: جریان خصوصی سازی در کشور باید به نفع آحاد مردم ختم شود .

ابوشهیدین معلمی در خصوص خرید ملک نساجی شماره یک قائم شهر توسط شهرداری اشاره کرد و افزود: خبر دار شدیم که شهرداری با حمایت شورای اسلامی شهر قدم جلو گذاشته و اقدام به خرید این ملک نموده است.این در حالی اتفاق افتاده که بخش خصوص از مدتها قبل بدنبال خرید این ملک بوده و اگر این اتفاق می افتاد مشخص است که چه اتفاق نامیمون و نا مبارکی شکل میگرفت.

وی خاطر نشان کرد:اینگونه نیست که شهرداری از سر شکم سیری و زیادی درآمد و پول پا جلو گذاشته و شاید یک حساب موجودی جداگانه ای داشته ،نه خیر .واقعا" در این اوضاع و احوال بد اقتصادی حرکت شهرداری ،اقدام جهادی محسوب میشود و از این باب قابل تقدیرند.

 

a6xw_dsc_1859

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از خطبه ها اشاره داشتند: اموال شهرداری متعلق به همه شهروندان است.اگر شهرداری بتواند واقعا" این قضیه را مدیریت کند و پیش ببرد که صد البته نیاز به حمایت و کمکهای زیادی از سوی مسئولین خواهد داشت کار بزرگی را انجام داده است.

 وی به دستگاههای دولتی نیز سفارشی داشت و خاطر نشان کرد: البته خبر رسیده که برخی دستگاههای دولتی نظیر برق،تامین اجتماعی ،مالیات و .... جلو آمدند برای اینکه مطالبات خود را دریافت کنند.اما سوال بنده اینجاست؟...آقایان تا الآن کجا بودند و چرا سکوت کردند.حالا که فهمیدند ملک فروش رفته پا جلو گذاشتند.

توقع بنده و زبان حال جامعه از این مسئولین این است که تا به امروز سکوت کردند مدارا کردند و بتدریج مطالبات خود را دریافت کردند ،الآن هم مدارا نمایند تا این عزیزان نترسند،وحشت نکنند ،عقب نشینی نکنند و بتوانند مسائل را مدیریت نمایند.

 

DSC_3127.JPG-6

خطیب جمعه قائم شهر به نقش مدیران جوان و آینده دار داخلی اشاره کرد و افزود: واقعا" با استفاده از مدیران کارآمد و خلاق داخلی همچون مهندس رحیمی، مسائل را میتوان به نحو احسنت پیش برد.با این نیروها هم میشود کارخانه را مدیریت کرد ،تولید داشت و رنگ فقر و نداری را از این شهر زدود.

آیت الله معلمی در بخش پایانی صحبتهای خود یادآور شد:در نظر بگیریم اگر بخش خصوصی ورود پیدا میکرد قطعا" در پی تصفیه حساب با کارگران و تغییر کاربری زمین بود.ولی شهرداری میتواند نساجی را که فقط متعلق به مردم این شهر هست حفظ کند و نگه دارد.البته باز هم تاکید میکنم حمایتها و کمکهای همه جانبه مسئولین باید پشت سر آقایان باشد باید تلاش شود که این قضیه به نحو احسنت ختم بخیر گردد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group