لینک

 

 

 مقارن با ساعت 5 عصر روز شنبه 17 مهر 95 ،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قائم شهر میزبان دو نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه قائم شهر بودند.در این جلسه دکتر رضیان و دکتر ادیانی به اتفاق آقایان احمدی گرجی،طیبی،غفوری،دریابیگی،میرزائی،صالح زاده،ابراهیمی،طالبی به همراه مهندس رحیمی شهردار قائم شهر از حضور نمایندگان مجلس شهرستان قائم شهر استقابل نمودند.

 

شهردار قائم شهر در ابتدا ضمن تسلیت فرارسیدن محرم الحرام به شرحی از ماوقع خرید کارخانه نساجی شماره یک پرداخت و از همه عزیزان و حمایتهای مدیریت شهری خصوصا" حضرت آیت الله معلمی نماینده معزز مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و خطیب جمعه قائم شهر،نمایندگان محترم مجلس،فرماندار گرانقدر و یکایک  اعضای محترم شورای اسلامی شهر قدردانی کرد.

 

در ادامه هر یک از نمایندگان مجلس به بیان دیدگاههای خود در خصوص این موضوع و دغدغه های مطروحه پرداختند.

 

دکتر ادیانی نماینده مردم قائم شهر،سوادکوه،سوادکوه شمالی،سیمرغ و جویبار در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به آحاد مردم قائم شهر از این اقدام خوب و سنجیده شهرداری قائم شهر تاکید کرد:باید هدف در این پروژه تعریف شود و ما قطعا" در پی حمایت از این اقدام خواهیم بود. تلاش میکنیم تا ظرفیتهای کارخانه بروزرسانی شود و بازدهی محصولات آن همانند گذشته برهمگان آشکار شود.

 

 دکتر ادیانی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن خوب جلوه دادن این اقدام شهرداری در بین مردم یادآور شد:آن چیزی که در این میان مهم جلوه میکند احیاء کارخانه و انتقال آن به خارج از شهر است و من اطمینان دارم با توجه به ظرفیتهائی که در این شهر وجود دارد این مهم محقق خواهد شد.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی قائم شهر در پایان ضمن آرزوی خوبترینها برای مردم حوزه انتخابیه اعلام کرد: من و دکتر رضیان از شهرداری و شورای اسلامی شهر تشکر میکنیم و ضمن حمایت قاطع از این عمل بزرگ و جهادی گونه صرفا" به دو چیز می اندیشیم:1- چه باید کرد تا مشکلات مرتفع شود 2- تابلوی کتارخانه نساجی باید جابجا و کارخانه دوباره احیاء شود.

 

دکتر رضیان دیگر نماینده مجلس مردم قائم شهر نیز ضمن برشمردن زوایای متعدد این اقدام مضافا" تاکید کرد: در جلسات متعددی که به اتفاق دکتر ادیانی با سازمان خصوصی سازی داشتیم برآن شدیم که پای بخش خصوصی به این ملک باز نشود و خوشبختانه این امر نیز با شکل مناسبی به سرانجام رسید.

 

رضیان ضمن تاکید بر احیای کارخانه و لزوم توجه مسئولین و مدیریت شهری بر استفاده مطلوب از ظرفیتهای کارخانه خاطر نشان کرد: با همین نیروها و دستگاههای موجود میتوان کارخانه را راه اندازی کرد و به ظرفیتهای بالائی دست یافت.ما مجدانه تلاش میکنیم و از طریق مبادی قانونی در پی تحقق حقوق حقه مردم این شهر خواهیم بود.  

 

 وی یادآور شد: باید به حقوق 200 نفر نیروهای موجود در کارخانه احترام گذاشت و آینده آنها در نظر گرفت.بی شک با همین نیروهای موجود میتوان شعار اقتصاد مقاومتی را معنا کرد و به درآمد پایدار و مستمری دست یافت.

 

در ادامه هر یک از اعضای محترم شورای اسلامی شهر به بیان دیدگاههای خود در این خصوص پرداختند.

 

 

 

2

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

8

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group