لینک

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهرمهندس رحیمی شهردار قائم شهر و مهندس محمدی فرماندار شهرستان به اتفاق مهندس گران پاشا مدیر کل راه آهن شمال جهت رفع مشکلات حریم راه آهن از مکان های مورد نظر بازدید نمودند.

 

مهندس رحیمی در خصوص مشکلات این منطقه خاطرنشان کرد:مردم  این قسمت از شهر مورد کم لطفی های بسیاری قرار گرفته اند که شهرداری در جهت ارائه خدمات مطلوب تربه شهروندان این مناطق تمام توان خود را به کار بسته است.

 

مهندس رحیمی در این بازدید ها به موضوع باز گشایی نقاط کوری که سالها بلا تکلیف مانده اشاره کرد که با پیگیری ها شهرداری و همکاری خوب  راه آهن در آینده ای نزدیک نسبت به رفع آن اقدام خواهد شد، همچنین اصلاح زیر گذر های موجود وبررسی نقاطی که جهت سهولت عبورو مرور شهروندان نیاز به احداث زیر گذر می باشد را در دستور کار قرار داد.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group