لینک

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر:  مقارن با اولین روز از آبان ماه ٩٥ مهندس رحیمی شهر دار قائم شهر در معیت مهندس احمدی ریاست شورای اسلامی شهر قائم شهر و مهندس مهدی زاده معاونت عمرانی شهرداری با مهندس محمد زاده مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای مازندران در دفتر کار ایشان دیدار و گفت و گو کرد.

رحیمی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب ایشان خاطر نشان کرد: شهرداری ها و راهداران خدماتی موازی و مشابه هم به شهروندان عزیز در داخل و خارج از شهر ارائه می نمایند. از این رو پرسنل دو سازمان به مثابه یک خانواده تلقی میگردد.

مهندس احمدی ریاست شورا  نیز در این دیدار ضمن تبریک بابت حسن انتخاب مهندس محمد زاده آرزوی توفیق برای ایشان نمود و تاکید داشت همکاری بین این دو سازمان از ضروریات مهم توسعه شهری است که با نگاه بسیار خوب مهندس محمد زاده امیدواریم این مهم محقق شود.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group