لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، آقای احمد امیرسلیمانی شهردار آمل و هیئت همراه به دیدار شهردار جوان قائمشهر آمدند و در نشستی به گفتگو پرداختند.در این دیدار صمیمانه که در دفتر مهندس رحیمی برگزار شد، ایشان ضمن خیرمقدم به مهمانان آملی خود احساس خرسندی خود را از حضور شهردار آمل ابراز نمودند.

آقای امیر سلیمانی شهردار آمل ضمن اشاره به عملکرد بسیار خوب شهرداری قائم شهر در امر عمران و فضاسازی شهری در مدت زمان حضور جناب مهندس رحیمی، خواستار تعامل و ارتباط هرچه بیشتر این دو شهرداری باهم شد. ایشان خاطر نشان کردند شهرداریها باید با همه امکانات خود در خدمت شهروندان باشند و همه شهرهای استان با ید باانتقال تجربیات خود این امر را محقق سازند.

در ادامه مهندس رحیمی بیان داشتند همه هدف ما باید در راستای توسعه استان باشد و در ابتدای امر برای حل مسائل باید به آسیب شناسی پرداخت و از هر مشکلی به عنوان یک فرصت برای توسعه شهر بهره برد تا بتوان همه پروژه ها اعم از پروژه های عمرانی ، فرهنگی و .. رابه ثمر رساند از این رو  یکی از عوامل این امر، مشارکت و تبادل اطلاعات بین شهرداری های استان می باشد.

در خاتمه به مباحث متعددی در خصوص مدیریت شهری و معضلاتی که گریبان گیر شهرداری ها در استان می باشد پرداخته و ضمن بررسی فعالیتهای دو شهر از اقدامات عمرانی و برنامه های مختلف آتی سخن گفتند.

 

DSC_8994

 

DSC_8998

 

DSC_8995

 

DSC_8999

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر : سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی مدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران به پاس زحمتهای بی دریغ مهندس رحیمی در حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس در شهرقائم شهر مانند نصب المان های مذهبی والمان سرلشگر شهید خلبان جعفر مهدوی و  ودرج تمثال شهدا در گوشه گوشه شهر تقدیر کردند.
تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

امام جمعه قائمشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، از انجام عملیات عمرانی شهرداری قائمشهر که درکوتاه ترین زمان صورت گرفت  تقدیر کرد.

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group