لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، مهندس رحیمی شهردار قائم شهر به همراه معاونین و پرسنل شهرداری در راهپیمایی روز 13 آبان حضور به هم رساندند.

 

مهندس رحیمی عنوان داشتند با توجه به وقایعی که در روز 13 آبان رخ داد از قبیل تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، 13 آبان 1357 که روز دانش‌آموز نام گرفت و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358، نمی‌توان هیچ یک را از نظر اهمیت نسبت به دیگری اولی تر دانست چرا که هر کدام در دوره وقوع تاثیر گذاری خاص خود را داشته و شرایط را به نحوی تغییر داده‌اند. رحیمی با بیان این موضوع که دانش آموزان به همه ما درس دفاع و پاسداری از ارزشهای اسلامی را فهماندند و  همه مردم باید در حفظ و نگهداری این اصل کوشا باشند.

 

ایشان خاطر نشان کردند که راهپیمایی 13 آبان تجلی استقلال ملی و هویت انقلابی مردم است وفریاد های مرگ بر آمریکای مردم، به جهانیان نشان می دهد که مردم همیشه در صحنه حضور دارند و حامی این انقلاب و نظام و رهبری خود می باشند.

 

در خاتمه تصاویری از این خروش و تبلور را مشاهده نمائید.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group