لینک

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، صبح رو یکشنبه مورخ 95/08/16 مراسم وداع با شهید گمنام ، با حضور حضرت آیت الله معلمی نماینده محترم مردم شریف در خبرگان رهبری و امام جمعه  محبوب قائم شهر ، شهردار قائم شهر، جعفر احمدی ریاست محترم شورا شهر و مدیران شهری در نمازخانه اداره آموزش و پرورش شهرستان قائم شهر برگزارشد.

 

مهندس رحیمی ، بهترین خیر مقدم ها و صمیمانه ترین شادباشها را نثار شهدای گمنام کردند و اظهار داشتند تکریم و تعظیم از مقام شامخ شهدای گمنام یک وظیفه و ضرورت غیر قابل انکار است. شهدا با تأسی از اعمال و رفتار حضرت امام حسین (ع) درس فداکاری ،از خود گذشتگی و شجاعت ، شهامت را به ما آموختند و در عمل نیز آن را به اثبات رسانیدند و در راه دفاع از اهداف مقدس اسلام جانفشانی نمودند و ما باید در عرصه های مختلف پاسدار واقعی ارزشها و اهداف نظام مقدس اسلامی بوده و باشیم، باشد که توفیق این امر شامل حال ما شود.

 

ای شهیدان ، عشق مدیون شماست                هرچه ما داریم از خون شماست

 

           ای شقایق ها و ای آلاله ها                     دیدگانم دشت مفتون شماست . . .

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group