لینک

 

 

پیشکسوتان ورزشی استان و شهرستان قائم شهر در دفتر شهردار حضور یافته و با ایشان دیدار و به گفتگو پرداختند.به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، این جلسه باحضور رضا رحیمی شهردار قائم شهر، علی صالح زاده عضو محترم شورای شهر و جمعی از پیشکسوتان ورزشی در رشته های مختلف در محیطی بسیار صمیمی برگزار شد.

 

شهردار قائم شهر که خود از فعالان عرصه ورزشی می باشد ضمن تشکر از تمامی فعالان و پیشکسوتان هیئت های مختلف ورزشی  اظهار داشت ورزش از مهمترین فعالیت های موجود در هر  شهری می باشد و جامعه ای رو به پیشرفت است که ورزش در آن پویا باشد و اعلام داشت که من به شهر خویش تعصب دارم و افتخار می کنم که سالیان سال شاگردی بزرگانی چون شما را در کارنامه خود دارم.

 

در این جلسه هریک از فعالان و پیشکسوتان به بیان مشکلات موجود در رشته ورزشی خود پرداختند واز شهردار و شورای شهر تقاضای حمایت همه جانبه از تیم فوتبال نساجی که یکی از قطبهای فوتبال در شمال ایران بشمار می رود را داشتند.

 

محسنیان یکی از پیشکسوتان ورزشی به خاطر حضور در این جمع صمیمی ابراز خرسندی نمود و از حضور تأئیرگذار شهردار در مدت زمان تصدی گریشان در این جایگاه و تقسیم عادلانه خدمات در تمام نقاط شهر به خصوص مناطقی که سالها از ارائه خدمت به آن دریغ شده قدردانی نمود. همچنین مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشهای بی وقفه شهردار و پرسنل شهرداری در مهار طوفان اخیر ابراز نمود و اقدام جسورانه ایشان را در خرید کارخانه نساجی ستود.

 

در ادامه  گران یکی دیگر از پیشکسوتان ورزشی به خاطر انتخاب شایسته آقای رحیمی به عنوان شهردار ابراز خشنودی نمود و بیان داشت که ایشان از بدنه شهرداری و آگاه به مسائل مردم شهر می باشد و تلاشهای بی وقفه ایشان در حوزه های مختلف بصورت ملموس قابل مشاهده می باشد.

 

در ادامه جلسه علی صالح زاده عضو شورای شهر ضمن قدردانی از زحمات شهردار بیان داشت که اعضای شورا و بنده تا کنون بر این تصور بودیم که برای اداره یک شهر حتماً باید یک نیروی کارآمد از قشر مهندسین انتخاب شود اما با انتخاب ایشان و پس از سپری شدن روزهایی که ایشان به عنوان سکاندار این شهر مشغول به کار بودند و ما در این مدت شاهد تلاش بی وقفه و ستودنی ایشان بودیم به این باور رسیدیم که یک مدیر توانمند می تواند نتیجه مطلوبتری را با مدیریت صحیح خود به شهر و شهروندان ارائه دهد. وی افزود رحیمی با توجه به شناخت کاملی که از گوشه گوشه های شهر و مشکلات مردم دارد ، تا به امروز توانسته دغدغه های زیادی از مردم را کم کند و عملکرد بسیار قابل قبولی از خود نشان دهد و این امر سبب شده تا اعضای شورای شهر به خاطر انتخاب مدیری قوی و لایق در رأس شهر، به خود ببالند و برای ایشان از خداوند متعال آروزی موفقیت روز افزون داریم. ایشان ابراز داشتند حضور در جمع پیشکسوتان ورزشی افتخار و فرصتی است که نصیبمان شده و امیدوارم بتوانیم گامی در جهت رفع مشکلات این عزیزان برداریم.

 

در خاتمه شهردار از حمایتهای شورای شهر در مدت حضور ایشان در این جایگاه تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت که من خود را خدمتگزار مردم می دانم و بر خود می دانم که بهترین و شایسته ترین خدمات را به مردم شهرم ارائه دهم باشد که خداوند توفیق این کار را نصیبم نماید.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group