لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر بدلیل فرا رسیدن فصل سرما شهرداری جهت جلوگیری از سقوط درختان سطح شهر اقدام به اصلاح آنها نمود.

 از مزیت هایی اصلاح درختان سطح شهر می توان موارد زیر را نام برد:

1-درختان سطح شهر قائم شهر بدلیل قدمت زیاد و عدم اصلاح در سال های گذشته به درختانی قطور و پر شاخه برگ تبدیل شدند که دو ماه قبل نیز در طوفان، همین درختان قطور خسارات سنگینی را به شهرسازی قائم شهر زدند.

2-با فرا رسیدن فصل سرما و احتمال بارش برف و باد شدید در قائم شهر شهرداری با برقراری جلسات کارشناسی به این نتیجه رسید تا اصلاح درختان در قائم شهر امری ضروری است.

3-اصلاح درختان در فصل سرما برای درختان مفید است تا بعد از گذراندن سرما و رسیدن به فصل گرما دوباره سرسبز شوند و شاخه برگهای جدیدی به خود بگیرند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group