لینک

 

مقارن با ساعت 16 عصر روز شنبه ۱۳ آذر ماه سالجاری ،مهندس رحیمی شهردار قائم شهر در معیت احمدی رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از معاونین وهمکاران شهرداری با جانبازان 70 درصدی جنگ تحمیلی دیدار و گفتگو کرد.

این دیدار که همزمان با آغاز ماه پر خیر و برکت ربیع الاول صورت گرفت، در راستای جلسات محفل نورانی و آسمانی قرآن کریم این دسته از جانبازان در منزل جانباز سرافراز علیپورهمراه بود با حضور خادمان شهرداری رنگ و بوی دیگری یافت.

رحیمی شهردار قائم شهر ضمن تبریک این ایام خاطر نشان کرد :حضور در جمع جانبازان والا مقام ،به واقع افتخار بزرگی است که توفیق خدمت ، قدردانی و تجلیل از شمایان در مقابل ایثار و از خودگذشتی ایشان و صبر و صلابت خانواده هایشان کم و ناچیز خواهد بود.

رحیمی اظهار داشت : امیدوارم شرمنده هیچ یک از شهروندان و بخصوص شما بزرگواران نباشم و از خداوند میخواهم  تا زمانی که در این جایگاه قرار دارم از این امانت نگهداری کنم و صادقانه تلاش نمایم و آن چیزی که آرمانهای نظام و انقلاب و منویات مقام معظم رهبری است را سرلوحه کارهای فرهنگی و عمرانی خود قرار دهم.

وی خاطر نشان کرد:کارهای عمرانی از امورات واجب هر شهری است که باید  پیوست فرهنگی داشته باشد.رجاء واثق دارم  هر کار عمرانی باید یک پیوست فرهنگی داشته باشد تا بتوان فرمایش گهر بار حضرت امام( ره )را که فرمودند: این انقلاب را باید به جهان صادر کنیم را محقق سازیم.

در ادامه این دیدار احمدی رئیس شورای اسلامی شهرنیز ضمن اظهار خرسندی از حضور در این محفل گرم و صمیمی، از زحمات شهردار و پرسنل شهرداری تقدیر و تشکر کرد و افزود : خدمت به شهروندان علی الخصوص شما عزیزان و رفع موانع شهری ،نوع دیگری از اقدام جهاد گونه است که الحق و الانصاف در منظر شهردار پرتلاش شهرمان پیداست.

وی ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته از سوی شهرداری و خدمات مطلوب به شهروندان ابراز داشت: ما هر روز شاهد تلاش جهادی و بی وقفه این عزیزان هستیم و خدا را شاکریم که این توفیق را شامل حال ما و شهروندان نموده تا از وجود این شهردار پر تلاش بهره مند شدیم.

در ادامه تعدادی از جانبازان گرانقدر به بیان مسائل و دغدغه های شهری پرداختند و انتظارات خود را بیان داشتند.

در پایان مراسم نیز به جانبازان سرافراز با اهداء لوح سپاس قدردانی شد.در بخشی از این لوح آمده است:

بی شک جانبازان عزیز با تاسی از بزرگ جانباز عاشوراء، حماسه ها و افتخاراتی آفریدند که زبان در بیان آن قاصر است.شمایان تجسم عینی ایثار،مردانگی و از خود گذشتگی هستید. یادگاران روزهای عشق و حماسه،مصداق وفاداری و تصویر گر ایمان.بی شک ادای احترام به مقام شامخ جانبازی و فشردن دستهای توانای شما کمترین کار ممکن خواهد بود.

باشد که خداوند شما را با مظهر ایثار و جانبازی ،حضرت ابوالفضل العباس(ع) محشور نماید.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group