لینک

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، در روز چهارشنبه مورخ 17 آذر سال جاری طی مراسمی باحضورحاج رضا رحیمی شهردار و احمدی ریاست شورای اسلامی شهر و اعضای محترم شورا جناب آقایان دریابیگی اسماعیلی ابراهیمی صالح زاده و غفوری ،ازکلیه هیئت های عزاداری وخادمین حسینی توسط شهرداری و شواری شهر قائم شهر تجلیل وقدردانی بعمل آمد.

احمدی رئیس شورای شهر ازکلیه هیئت های عزاداری که مراسمات ایام محرم الحرام را باشکوه و عظمت قابل توجهی برگزارنمودند و بویژه از بانیان برگزاری همایش بزرگ عزاداران حسینی تقدیر و تشکر نمود.

غفوری رییس کمیسیون فرهنگی ضمن تشکر از هیئت های مذهبی اظهار داشتند:همه ما موظفیم که به برگزاری برنامه های فرهنگی مذهبی کمک کنیم و هیئت های مذهبی قائم شهر عملکرد بسیار مطلوبی داشته که امیدوارم به همین شکل و بهتر و بهتر تداوم داشته باشد.

درادامه ازهیئت امنای حسینیه ها و هیئت هایی که شعورحسینی را همراه باشور حسینی توأم ساخته و حرمت این ماه عزیز را نگه داشته تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 در پایان شهردار ضمن تقدیر از هیئتهای حسینی دربرگزاری مراسمات عزاداری ، از همه این عزیزان تجلیل بعمل آورد و همچنین ابراز امیدواری کرد که در سال های آتی برگزاری چنین مراسماتی منسجم باهمکاری بانیان مراسمات عزاداری درجهت اهداف مشترک برگزارگردد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group