لینک

همزمان با فرا رسیدن ۱۷ ربیع الاول و بزرگداشت هفته وحدت، مراسم میلاد با سعادت پیامبر رحمت و مهربانی، حضرت محمد مصطفی (ص) و نیز طلوع خورشید پر فروغ آسمان علم الهی و بنیان گذار مذهب تشیع، حضرت امام جعفر صادق (ع )، مراسم جشن باشکوهی در محوطه عمارت شهرداری قائم شهر برگزار شد.

این مراسم که به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری قائم شهر مقارن با عصر روز شنبه 27 آذر ماه سالجاری که با حضور قشرهای مختلف مردمی و در هوائی سرد و بارانی برگزارشد.

این مراسم با حضور شخصیتهایی از جمله حضرت آیت الله معلمی نماینده محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و خطیب جمعه قائم شهر،ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر،مهندس رحیمی شهردار قائم شهر ،معاونین ،مدیران عامل سازمانها و پرسنل شهرداری و مسئولین شهری همراه بود.

مهندس احمدی گرجی ریاست شورای اسلامی شهر در ابتدای این مراسم ضمن ابراز خرسندی از برگزاری اینگونه مراسمات و تاثیرات روحی و روانی بر زندگی مردم از حضور آحاد مردم قائم شهر در عرصه های مختلف قدردانی کرد و افزود: برگزاری چنین جشنها و مناسبتهائی، شکرانه و بهانه ایی برای تجلیل از خادمین به مردم و پاسخ به اعتماد آنان خواهد بود.

در ادامه مراسم ،گزارشی تصویری از عملکرد ۶ ماه اخیر شهرداری در حوزه های مختلف عمرانی،خدماتی و زیباسازی در قالب کلیپ برای عموم مردم به نمایش گذاشته شد تا مردم شاهد تلاش های شبانه روزی پرسنل خدوم شهرداری که وظیفه ای جز خدمت به مردم ندارند، باشند.

ابوشهیدین آیت اللّه معملی نماینده محترم مردم شریف مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه محبوب قائم شهر در نطقی کوتاه این ایام را فرصتی برای بازشناسی شخصیت، رسالت و آموزه های ممتاز پیامبر اسلام دانستند و از اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار جوان و پر تلاش بخاطر تمامی اقداماتی که طی این مدت برای این شهر و مردم انجام نمودند قدردانی کرد و افزود: به واقع عمل جهادی و اقدامات جهادگونه مد نظر حاکمیت جمهوری اسلامی را که خدمت به آحاد مختلف مردم و اقشار محروم را مد نظر دارد میتوان در اقدامات  مدیران جهادی همچون مهندس رحیمی مشاهده کرد و از این باب بر خود می بالیم .

ایشان در پایان از عوامل برگزارکننده این مراسم فاخر، تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشتند: برگزاری چنین مراسماتی که برای گرامیداشت شعائر اسلامی و بزرگداشت ایام ملی – مذهبی در نظر گرفته میشود امری لازم و ضروری است.

مهندس رحیمی شهردار قائم شهر در ادامه مراسم ضمن تبریک میلاد فرخنده و مبارک حضرت رسول اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) و خیر مقدم به حاضران، خدمت به مردم را سرلوحه کارها و افکار خود دانست و اظهار داشت: در انجام کارها همیشه این راهبرد را سرلوحه خود قرار داده ام و آن چیزی نیست جز خدمت به مردم شهرم و این جشن نیز در این راستا برگزار شده است.

 شهردار قائم شهر ضمن قدردانی از همه مردم به خاطر همکاری با شهرداری در انجام پروژه ها ابراز داشت:اعتماد یکایک شما به مجموعه شهرداری نتیجه خدمت به مردم  و تعظیم به همت بزرگ شماست.من و مجموعه عوامل خدمتگزار شما در شهرداری به این همت بزرگ شما سر تعظیم فرود آورده و دست یکایک شما عزیزان را به گرمی می فشاریم و انتظار تداوم این همکاری مد نظر ماست.

مهندس رحیمی در پایان صحبت خود و از حمایتها و پشتیبانیهای بیدریغ ابوشهیدین حضرت آیت اللّه معملی، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی (آقایان رضیان و ادیانی)، فرماندار ویکایک اعضای شورای اسلامی شهر تقدیر وتشکر نمود.

در ادامه از جوان ورزشکار قائم شهری آقای میلاد رضائی که رکورد حلقه دور کمر (هولاهوپ) در جهان را شکسته و به ثبت رسانده و آنرا به روح بلند شهید مدافع حرم محمد بلباسی تقدیم کرده بود، با اهدای هدیه و لوح تقدیر از جانب شهردار و ریاست شورای شهر به نمایندگی از مردم و منتخبینشان، تقدیر ویژه ای به عمل آمد.

شایان ذکر است این مراسم با برنامه های متنوعی از قبیل مولودی خوانی - نمایش طنز - موسیقی سنتی - تجلیل از جوان ورزشکار قائمشهری ، مسابقه و نور افشانی همراه بود.

 روابط عمومی شهرداری قائم شهر بر خود واجب میداند از حضور گرم مردم عزیزمان که در این جشن بزرگ با توجه به بارش باران با استقبال بی نظیر خود گرمای خاصی به مراسم بخشیدند، تشکر و قدردانی نماید.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group