لینک

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، عملیات تخریب وتعریض قسمتی از مجتمع آموزشی ( مدرسه ) درحال ساخت واقع در زیر گذر کوچکسرا به متراژ حدودی 250 متر مربع در روز جمعه مورخ 10 دی 95 صورت گرفت .

 

شایان ذکر است ، آموزش و پروش شهرستان قائم شهر نقش بسزایی را در این بازگشایی ایفا نمود.

 

شهردار قائم شهر از بازگشائی خیابانهای شهر بعنوان یکی از دل مشغولیهای خود یاد کرد و گفت: همواره بازگشائی خیابانهای در مسیر تعریض یکی از دغدغه های بزرگ شهرداران در همه ادوار بوده و هست.

 

رحیمی ضمن تشکر و قدردانی از آقای رسولی رئیس آموزش و پرورش قائم شهر به جهت همکاری با شهرداری در پیشبرد اهداف و توسعه شهر خاطر نشان کرد اجرایی شدن این طرح ها سبب تسهیل در عبور و مرور خواهد شد و با بازگشایی معابر می‌توان بخش مهمی از نیاز شهروندان را پاسخگو بود.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group