لینک

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، روز جمعه مورخ ۱۷ دی ماه سال جاری مهندس رحیمی با خانواده های معزز شهدا نشست صمیمی و دیدار نمودند. فرزندان شاهد در این نشست صمیمی در خصوص توجه ویژه شهردار نسبت به ارائه خدمات عمرانی گسترده و تعمیم عادلانه آن خدمات به تمام نقاط شهر تقدیر و تشکر نمودند و خواسته ها و دغدغه های فرهنگی خود را بیان نمودند.

رحیمی اظهار داشت: خانواده شهدا و ایثارگران مایه افتخار جامعه و سرمایه‌های معنوی کشور هستند و خدمت به آنها افتخاری بسیار بزرگ است.

وی اظهار کرد: آسایش، امنیت و آبادانی کشور عزیزمان ایران را در زمانه‌ای که در کشورهای اطرافمان جنگ، آشوب و خونریزی زبانه می‌کشد مدیون رشادت‌های فراموش نشدنی جوانان غیور و با اخلاص‌مان است.

در پایان رحیمی از حضور این عزیزان و بیان دغدغه هایشان در خصوص مسائل شهری و فرهنگی تقدیر نمود و اظهار امیدواری کرد تا امانتی که بر دوش بنده می باشد را به سلامت به مقصد برسانم.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group