لینک

 به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، شهرداری قائم شهر پس از مطلع شدن از وضعیت نابسامان یکی از همشهری های عزیز بنام به عمو چنگیز که نامی آشناست برای شهروندان قائم شهری، رحیمی خود دست به کار شد و طی تماسی تلفنی با رابط این شهروند عزیز اعلام داشت که کلیه هزینه ایشان را برای حضور در خانه سالمندان را تقبل خواهد کرد تا او بتواند از این پس در آن مکان به زندگی خویش ادامه دهد.

 

عمو چنگیز تشکر و قدردانی خود را از توجه و حمایت شهردار بیان داشت و به دلیل عادت کردن به محیط شهری از رفتن به خانه سالمندان امتنا نمود.

 

رحیمی اظهار داشت همه باید به حمایت از اینگونه افراد بپردازیم تا آنها هیچوقت احساس تنهایی نکنند، مخصوصا در زمانی که سرمای هوا و بارش باران ممکن است موجب مرگ برخى از افراد بی‌سرپناه باشد و امیدواریم که با یاری خداوند و مردم عزیز شهرمان بتوانیم براى حمایت از آسایش افرادى که شب هایشان در کوچه‌ها و خیابان‌هاى شهر به صبح مى‌رسد قدمی برداریم.

 

 

 

photo_2017-01-16_10-08-05

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group