لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، صبح روز چهارشنبه مورخ 6 بهمن 95 در راستای اجرای نشاط و تندرستی، پیشکسوتان ، بازنشستگان و دانش آموزان همایش پیاده روی با تجمع در خیابان کفشگرکلا –  رینگ داخلی مسیر را آغاز و در عمارت شهرداری به اتمام رساندند.

گفتنی است این مراسم با حضور شهردار ، پرسنل شهرداری ، پیشکسوتان و عموم مردم در محوطه  عمارت شهرداری برگزار شد.

این همایش توسط نهادهای مردمی و غیر دولتی که دغدغه ها و نگرانی هایی در جهت سلامت زمین و هوا داشتند، ترتیب یافته بود. جمع زیادی از پیشکسوتان به همراه فرزندان آینده این سرزمین که نگرانی های زیادی برای آینده و شرایط زیست محیطی شهرشان داشتند، در این مراسم حضور داشتند .

رحیمی در حاشیه این مراسم با اشاره به این موضوع که از اواخر آذر ماه سال جاری تا کنون در سطح شهر 3000 اصله درخت کاشته شده و این تعداد تا آخر سال به 10000 اصله نیز خواهد رسید و هدف شهرداری بر این است که نهضت درختکاری را در این مسیر به راه بیندازد و قرار است طرحی مبنی بر اینکه در سفره های هفت سین امسال بجای سبزه جوانه گندم از جوانه های نارنج استفاده شود تا بعد از ایام نوروز آن را در حیاط خانه بکاریم.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد انسان و جامعه سالم می تواند با امنیت و آرامش در راستای برآورده کردن نیازهای خود و جامعه تلاش کند که این روند در صورت استمرار به توسعه و پیشرفت هر چه بهتر آن جامعه کمک خواهد کرد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group