لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، همزمان با فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجرو تشییع پیکرهای پاک آتش نشانان شهید حادثه پلاسکو، ایستگاه شماره 5 آتش نشانی قائم شهر بنام شهدای آتش نشان نامگذاری و مورد بهره برداری واقع خواهد شد.

 

رحیمی شهردار قائم شهر فرهنگ ایثار و شهادت را یکی از ارزش هایی دانست که همزمان با تاریخ این سرزمین شکل گرفته و همیشه از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.

 

مهندس رضا رحیمی شهردار قائم شهر با تائید این خبر گفت:ارج نهادن و زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدای آتش نشانی که برای نجات جان همنوعان به فیض شهادت نایل شده اند یکی از وظایف ما ست و اشاعه ارزش‌های ایثار و از خود گذشتگی آتش نشانان در جامعه محسوب می‌شود .

 

وی خاطر نشان کرد:پاسداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان ، ادای دین به همه شهدایی است که در راه خدمت به مردم از جان خود گذشته اند.از اینرو برای پاسداشت شهدای گران قدر آتش نشانی،ایستگاه آتش نشانی شماره 5 این شهر به نام این عزیزان مزین گشته است.

 

شهردار قائم شهرتصریح کرد: نوع و حیطه فعالیت سازمان آتش نشانی با سایر سازمان های خدمات رسان شهری بسیار متفاوت است و نجات جان و مال شهروندان در حوادث بر عهده این سازمان است.

 

رحیمی تاکید داشت : ایثار و فداکاری شهدای آتش نشان را نمی توان آن گونه که شایسته است جبران کرد . و مردم ما همیشه قدردان زحمات تلاشگران عرصه خدمت و جهاد و آتش نشانان ایثارگر هستند.

 

شهردار قائم شهر در پایان گفت : به پاس فداکاری و رشادت شهدای آتش نشان که صحنه ایثارگری و فداکاری جانانه ای را خلق نمودند به احترام آنها می ایستیم تا همیشه تاریخ  در یاد ملت ایران بماند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group