لینک

همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و همزمان با ورود پر برکت و تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به کشور آیین رژه تاکسی ها در قائم شهر برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، دوازدهم بهمن ماه هم زمان با سالروز ورود شکوهمند حضرت  امام خميني(ره) به ميهن اسلامي روزی به یادماندنی برای مردم اين مرز و بوم است.

 

                                      
به همین منظور سازمان تاكسيراني اقدام به برپايي رژه اي با حضور تاكسي هاي شهر براي ارج نهادن به اين روز و با هدف اتحاد و همدلی مردم ، مسئولان وهمچنین  پاسداشت خون شهدا ، نمودند.

 

این مراسم که با هماهنگی و همراهی سازمان حمل و نقل شهرداری ، آتتش نشانی وهمکاری ماموران راهنمایی ورانندگی و نیروی انتظامی  اجرا شد.

 

گفتنی است اين رژه  همزمان با ورود رهبر کبیر انقلاب و با حضور 50 تاكسي شهر و در ساعت 9:33 صبح ، از میدان امام قائم شهر به سمت  میدان طالقانی  و در میان استقبال مردم برگزار شد.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group