لینک

بدینوسیله ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، مراسم کلنگ زنی و بهره برداری از پروژه های این شهرداری به شرح زیر اعلام می گردد:

 

1- روز یکشنبه مورخ 17/11/95، آغاز عملیات اجرائی احداث پارک سیاهرود – پارک مرحوم یزدانی- پارک طالقانی و پارک سمنا دشت.

2- روز دوشنبه مورخ 18/11/95، آغاز عملیات اجرائی اصلاح هندسی و دوربرگردان به همراه جابجایی تاسیسات در سه نقطه خیابان آیت الله صالحی مازندرانی و آغاز عملیات اجرایی زیرگذر ریلی دخانیات.

3- روز سه شنبه مورخ 19/11/95، آغاز عملیات اجرایی احداث تقاطع غیر همسطح شهید مهدوی و کانال هدایت آبهای سطحی و نیز آغاز عملیات پل سواره شهید عباسپور.

4- روز چهارشنبه مورخ 20/11/95 ، بهره برداری از چمن مصنوعی زمین فوتبال کوچکسرا – بهره برداری از بزرگترین پرچم ایستاده استان مازندران – بهره برداری از ایستگاه 5 آتش نشانی( شهدای آتش نشان).

 photo ۲۰۱۷ ۰۲ ۰۱ ۰۸ ۴۵ ۳۶

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group