لینک

 همزمان با آغاز جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و میلاد مبارک حضرت زینب(س)، جشن فجر ۳۸ به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر قائم شهر مراسم جشنی برای پرسنل شهرداری به همراه خانواده آنان برپا شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ،در راستای بزرگداشت ایام ا... دهه مبارک فجر و سالگرد حماسه غرور آفرین جوانان سرافراز این میهن عزیز ، مراسم جشن و سرور در سالن امام علی حبیبی با اجرای برنامه های شاد و متنوع با حضور رضا رحیمی شهردار، احمدی رئیس شورای اسلامی شهر، اعضای محترم شورای اسلامی شهر، پرسنل و خانواده هایشان و پیمانکاران شهرداری در روز پنجشنبه مورخ ۱۴ بهمن ماه سال جاری برگزار شد.

 

احمدی رئیس شورای اسلامی شهر در ابتدای مراسم ضمن خیرمقدم به حضار و ابراز خرسندی از حضور در جمع پرسنل شهرداری و خانواده هایشان، این ایام فرخنده و مبارک را تبریک و تهنیت نمود و از شهردار و پرسنل شهرداری بخاطر زحمات شبانه روزی و بی دریغی که به شهروندان ارائه می دهند تقدیر و تشکر نمودند و بیان داشتند بر خود می بالیم که چنین فردی را سکاندار شهر نمودیم که ایشان به حق توانستند در این مدت حضورشان کارهای شایسته ای برای شهر و شهروندان عزیز قائم شهری انجام داده اند.

 

ایشان در ادامه از افتتاح ۱۱ پروژه در ایام دهه مبارک فجر خبر داد و اظهار داشت که این پروژه ها در راستای بهبود شرایط شهر و شهروندان شکل گرفته است و این شرایط و نگرش با آرمانهای هایی امام و انقلاب همگام و همسو است.

 

ایشان در پایان اظهار کرد: تلاش های ملت بزرگ ایران اسلامی و رهبری حضرت امام (ره) این انقلاب را به ثمر نشاند و امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم. رحیمی شهردار قائم شهر دراین مراسم ضمن خوش آمد گویی و تبریک ایام ا... دهه فجر گفت : امیدوارم این مراسمات و جشن ها به فرصتی مناسب برای تقویت روحیه نشاط و شادمانی شهروندان، پرسنل و خانواده هایشان مبدل شود و از تمامی پرسنل به دلیل تلاش و زحمات شبانه روزیشان و همچنین صبر و تحمل خانوادشان تقدیر و تشکر نمود و اذعان داشتند ما خود را خادم مردم می دانیم و امیدواریم این امانتی که در دستان ماست صحیح و سالم به مقصد برسانیم.

 

وی در پایان اظهار داشت :برپایی این جشن ها با هدف تداعی خاطرات ایام انقلاب و زنده نگاه داشتن نهضت مردم به رهبری امام خمینی (ره) می باشد و امیدواریم این انقلاب همچنان تا ظهور حضرت مهدی عجل الله تعالی ادامه داشته باشد.

 

لازم به ذکر است این مراسم با اجرای برنامه هایی نظیر اجرای موسیقی سنتی،اجرای نمایش ، اجرای مسابقه برای کودکان و نوجوانان بود و در پایان جوایزی به برندگان مسابقات اهدا شد.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group