لینک

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، این جشن بزرگ در محوطه عمارت شهرداری و با حضور ،رحیمی شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین شهری و درجمع پرشور شهروندان قائم شهری برگزار شد. این مراسم که به همت شورای اسلامی شهر و شهرداری قائم شهر مقارن با عصر روز دوشنبه ۱۸ بهمن ماه سالجاری که با حضور قشرهای مختلف مردمی و در هوای سرد زمستانی برگزارشد.

در این مراسم شهردار، ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر اظهار داشت:

خرسندیم که فرصت برگزاری جشنی به فرخندگی ایام پرشکوه دهه فجر انقلاب اسلامی فراهم آمد تادر خلال آن فضایی شاد و معنوی برای شهروندان فراهم نماییم. تلاش ما این است علاوه بر اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی ، زمینه ساز برنامه های فرهنگی و معنوی برای شهروندان باشیم.

رحیمی از حضور گرم و صمیمی مردم تشکر نمود و این استقبال را باعث دل گرمی خود و همکاران دانست و وظیفه و افتخارخویش را خدمت کردن به مردم شهر خود بیان کرد.

وی از مادر شهیدان طبری برای حضور دلگرم کننده شان تشکر نمود و افتخار خود را در ادامه راه شهدا دانستند،راهی که همچنان ادامه دارد با ایثار و رشادت های شهدای حرم که برای این مرز و بوم و دین مقدسمان در راه خدا قدم بر میدارند.

در ادامه از حمایت های همیشگی ابوشهیدین حضرت آیت اللّه معلمی نماینده محترم مردم در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه محترم قائم شهر ،نمایندگان محترم مردم در مجلس اسلامی آقایان ادیانی و رضیان، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر قدردانی نمود.

رحیمی در خاتمه از انجام چهارصد پروژه عمرانی در حال انجام در سطح شهر نام برده و از مردم فهیم شهر به خاطر همراهی در پرداخت عوارض کمال تشکر و قدردانی را ابراز نمود.

در ادامه مراسم ،گزارشی تصویری از عملکرد ۸ ماه اخیر شهرداری در حوزه های مختلف عمرانی،خدماتی و زیباسازی در قالب کلیپ برای عموم مردم به نمایش گذاشته شد تا مردم شاهد تلاش های شبانه روزی پرسنل خدوم شهرداری که وظیفه ای جز خدمت به مردم ندارند، باشند.

 

لازم به ذکر است این مراسم با برنامه های متنوعی از قبیل مولودی خوانی - نمایش طنز - موسیقی سنتی ، مسابقه و نور افشانی همراه بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group