لینک

دیوارهای شهر قائم شهر به دستور شهردار قائم شهر جهت استقبال از نوروز ۹۶ ، ترمیم، بازسازی، کاشی کاری و به تصاویر الوان هفت رنگ بهار منقش می شوند.


به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، دیوارهای شهر قائم شهر به دستور شهردار قائم شهر جهت استقبال از نوروز ۹۶ ، ترمیم، بازسازی، کاشی کاری و به تصاویر الوان هفت رنگ بهار منقش می شوند.
رحیمی با اشاره به اینکه یکی از اهداف اصلی شهرداری قائم شهر این است که  زیباسازی های بصری را در سطح شهر ارتقا دهد و در جهت بهبود منظر شهری باشد.
 وی در ادامه با بیان اینکه نقاشی دیواری در شهر، تاثیر بسزایی در نمایان شدن زیبایی دارد، اظهار داشت: این مهم همچنین می تواند نقش بسزایی در بهبود شرایط روحی و روانی شهروندان و آرامش فضای شهری ایفا کند.
وی در خاتمه خاطر نشان کرد، شهرداری در تلاش است تا فضای شهری مناسبی برای شهروندان و مهمانان نوروزی فراهم کرده و خدمات شایسته ای را به آنها ارائه دهد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر : سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی مدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران به پاس زحمتهای بی دریغ مهندس رحیمی در حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس در شهرقائم شهر مانند نصب المان های مذهبی والمان سرلشگر شهید خلبان جعفر مهدوی و  ودرج تمثال شهدا در گوشه گوشه شهر تقدیر کردند.
تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

امام جمعه قائمشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، از انجام عملیات عمرانی شهرداری قائمشهر که درکوتاه ترین زمان صورت گرفت  تقدیر کرد.

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group