لینک به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر، در راستای تلطیف فضای شهری، شهرداری قائم شهر اقدام به نصب المان پدر و دختر در محوطه عمارت شهرداری نموده است.


شهردار قائم شهر در این خصوص اذعان داشت: با توجه به تاثیرات روحی و روانی المان های شهری که در زندگی مردم می گذارد،  شهرداری قائم شهر بخش عمده برنامه و فعالیتهای خود را  در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی و  همچنین در آستانه نوروز،  به فضاسازی شهری، ایجاد و نصب المان های شهری اختصاص داده است.
مهندس رحیمی ضمن اشاره به این موضوع که: این المان ها حاوی ویژگی های مورد نظر و با رعایت فاکتورهای زیباسازی شهری، طراحی و ساخته شده است،  در همین راستا المان پدر و دختر  در محوطه عمارت شهرداری نصب گردید.
وی خاطرنشان کرد:  با فرارسیدن سال نو، شهرداری قائم شهر ، همپای دیگر شهرداری های کشور، در راستای تلطیف فضای شهری و ارتقای نشاط اجتماعی، تلاش خواهد کرد که از جمله تلاشها و یکی از این برنامه های شهرداری قائم شهر ، ایجاد المان های نوروزی می باشد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

تقدیرمدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران ازمهندس رحیمی

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر : سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی مدیر کل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان مازندران به پاس زحمتهای بی دریغ مهندس رحیمی در حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس در شهرقائم شهر مانند نصب المان های مذهبی والمان سرلشگر شهید خلبان جعفر مهدوی و  ودرج تمثال شهدا در گوشه گوشه شهر تقدیر کردند.
تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

تقدیر حضرت آیت الله معلمی ازمهندس رحیمی شهردار قائمشهر

امام جمعه قائمشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان، از انجام عملیات عمرانی شهرداری قائمشهر که درکوتاه ترین زمان صورت گرفت  تقدیر کرد.

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group