لینک


به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر ، به مناسبت خجسته میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) و روز زن مراسمی به همین منظور در سالن آمفی تئاتر شهرداری قائم شهر برگزار شد.

در این مراسم سرکار خانم جمشیدی مدیرکل امور بانوان استانداری، احمدی رئیس و تنی چند از اعضای شورای اسلامی قائم شهر،  رحیمی شهردار،  معاونین و مسولین شهرداری حضور داشتند.
احمدی ریاست شورای اسلامی قائم شهر، در ابتدا به نمایندگی از همکاران شورای شهر ایام ولادت حضرت زهرا (س) را تبریک گفت و اظهار داشت: زنان در تمام برهه ها چه در انقلاب و چه در زمان جنگ تحمیلی دوشادوش مردان به دفاع از میهن خود پرداختند و این امر برگ زرینی است در تاریخ ایران زمین و مایه افتخار و مباهات ماست و زنان همیشه نشان دادند که در تمام عرصه ها می توانند همگام با مردان نقش آفرینی کنند. در خاتمه احمدی از شهردار بابت برپایی چنین مراسمی و ارج نهادن به مقام بانوان شهرداری تقدیر و تشکر نمود.
در ادامه دکتر جمشیدی با بیان این موضوع که مادران به عنوان نخستین سکانداران علم و تربیت هستند اذعان داشت: رمز موفقیت زنان در هر جامعه   عشق ورزیدن آنان به کار و خانواده و همچنین رسیدن به خودباوری است و از بانوان درخواست نمود که برای گام برداشتن در اولین قدم یعنی خودباوری با حضور حداکثری خود در انتخابات پیش رو این شرایط را برای رسیدن پله های موفقیت محیا نمایند و در این راستا نیز وجود خانواده و تحکیم آنرا سرلوحه کار خود قرار دهند.
در خاتمه دکتر جمشیدی از  شهردار و شورای اسلامی قائم شهر بخاطر برپایی این محفل گرم و صمیمی تقدیر و تشکر نمودند.
رحیمی در این مراسم با گرامیداشت روز زن ومقام شامخ زن گفت:همه ما مدیون زحمات تلاش وحضور پررنگ مادرانی هستیم که بی منت زحمت کشیدند تا ما را خوب تربیت کنند وبه جامعه تحویل بدهند.
شهردار قائم شهر افزود:
همین افتخار برای جامعه زنان بس است که چنین روزی  بنام روز مادر نامگذاری شده و این نشان از عظمت و مقام والای زن می باشد.
رحیمی در خاتمه از زحمات تمام بانوان شهرداری تشکر نمود و اظهار داشت که امیدواریم هر روز شاهد پیشرفت و رشد زنان در تمامی عرصه ها باشیم.
 در پایان این مراسم از زحمات بانوان شاغل در شهرداری قائم شهر قدردانی و از آنان تجلیل به عمل آمد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

پروژه ها انجام شده

احداث رفیوژ خیابان جمنان

احداث پارک پیاده رو

احداث پارک بانوان

احداث رفیوژ در نقاط مختلف شهر

زیرگذر ایثارگران

پروژه المان سرلشکر شهید خلبان جعفر مهدوی

پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان

اطلاعات تماس

دفتر روابط عمومی:     ۴۲۰۷۶۶۰۷ (۰۱۱)
تلفن شهرداری مرکز:     ۴۲۰۸۴۲۲۰ (۰۱۱)
شماره دورنگار:     ۴۲۰۸۴۲۱۹ (۰۱۱)
سامانه پیام کوتاه:     ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۷
مازندران، قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه ترک محله

شماره روابط عمومی: ۱۳۷
پست الکترونیک: info@ghaemshahr.ir

تاریخچه شهر

قائم‌شهر مرکز شهرستان قائم‌شهر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال ایران می‌باشد. این شهر از سمت شمال و شمال غرب به شهرستان جویبار و شهرستان بابلسر و دریای مازندران (دریای خزر)، از سمت جنوب به شهرستان سوادکوه، از سمت غرب به شهرستان بابل و از سمت شرق به شهرستان ساری محدود است.در سال‌های دور شهرستان فیروزکوه و بخش‌هایی از شهمیرزاد، تا سال ۱۳۵۹ شهرستان سوادکوه و ۱۳۷۶ شهرستان جویبار بخش‌هایی از قائم شهر بوده که به شهرستان تبدیل شدند.Template Design:Dima Group